Vybrat kategorii

Výprodej D-Link DEM-310GT

  • D-Link DEM-310GT Média konvertory
Výprodejová cena
1 365 Kč
Skladovost
Info v obchodu
Doprava a poštovné
Info v obchodu
Zobrazit v e-shopu » Alza.cz Elektro

Specifikace a popis

Převodník D-Link DEM-310GT:Mini GBIC transceiver je vybaven 1000 Mb/s optickým LX (LC-Duplex) portem. Opírá se o průmyslové standardy a je kompatibilní s normami IEEE 802.3z a IEEE 802.3x. Tím je zajištěna kompatibilita s jinými zařízeními. Přístroj nabízí vysoký výkon a flexibilitu. Podporuje rychlost přenosu až 2000 Mb/s v režimu full-duplex. Maximální vzdálenost je 10 km. Navíc tento mini GBIC transceiver podporuje hot-swap, takže jej lze nainstalovat nebo odpojit za běžného provozu přepínače. Přepínač mají přitom všichni ostatní uživatelé stále k dispozici.Parametry a specifikace:Hlavní vlastnosti:MiniGBIC/SFP ModulDélka trasy max.10 kmVlnová délka 1310 nm1000BaseLX (LC-Duplex)Určen pro 9/125 µm jednovidový (singlemode) optický kabel Flow-Control proti ztrátám dat při přenosu Výměna za provozu (hot-swap) Indikátor signálu TTL Standardy:IEEE 802.3zIEEE 802.3x Flow-ControlKonektory:1 x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Duplex) portPodporovaná rychlost:Rychlost přenosu dat pro server 2000 Mbit/s při plném duplexu Napájení:3,3 V Podporovaná zařízení:DES-3250TGDES-3224TGRDES-3526DES-3550DES-3312SRDGS-1216TDGS-1216TDGS-3224SRDGS-3224SriDES-6500... Zobrazit kompletní podrobnsoti o produktu >>>

Akční cena u produktu D-Link DEM-310GT je 1 365 Kč. Podívejte se do e-shopu na výprodej Média konvertory a slevy na produkty D-Link.

Technické údaje:
- parametr EAN 0790069248146 ID 93009


V e-shopu v sekci výprodeje Alza.cz Elektro najdete další zajímavou kousky za výhodné ceny. Mrknout do e-shopu


Návštěvníci hodnotí

Můžete se podívat na recenze a zkušenosti s produktem. Průměrně jej hodnotí 4 z 144.


HeurekaNejlevnější D-Link DEM-310GT

Při nákukupu chce každý ušetřit nějakou tu korunu.. Nakupujte chytře, a na srovnávači Heureka si vyfiltrujte nejlevnější cenu.
Zobrazit zboží na Heurece.



Zbozi Výhodný nákup Média konvertory


Jendoduše si vyfiltrujte výrobce D-Link a vyberte si produkt dle svých požadavků za výhodnou cenu.


Sdílet na Facebooku

Související produkty:


Více z této kategorie
Média konvertory - načíst další